Научи некога да игра шах!

Светска шаховска федерација 20. јула 2020. обележава Међународни дан шаха. Сви који смо укључени у ову магичну игру ове недеље желимо, не само да ујединимо људе који воле шах већ и да отворимо врата овог дивног света за све оне који не знају колико ова игра може да буде занимљива. Кампања под називом „Научи некога да игра шах“ трајаће од 13-19. јула 2020 године. Молимо вас да ове недеље научите једну особу да игра шах – дете, баку, комшију, колегу – било кога!

Затим у понедељак 20. јула поделите причу / фотографију / видео на друштвеним мрежама са ознаком #internationalchessday #prvisrpskisahovskisavez (facebook, instagram, twitter).

У овом пројекту учествоваће шаховске звезде и многе јавне личности, подржи и ти!

Издвојите пола сата и уведете некога до кога вам је стало, у чудесни свет шаха „јер шах као љубав, као музика, има моћ да људе чини срећним“ – Тартаковер.

20.07.2020. #internationalchessday #prvisrpskisahovskisavez

facebook, instagram, twitter

Ваша мејл адреса неће бити објављена.

Ime *
E-pošta *